Zábavní park Bongo

V Brně-Horních Heršpicích, na ul. Pražákova, se nachází zábavní park pro celou rodinu. V hale na ploše 2800 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí dětem i rodičům nezapomenutelné zážitky. Každá z nich přitom představuje jiný světadíl či zemi. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu kolem světa.

 

Bongo přináší dětem možnost prožít za každého počasí den plný zábavy, pohybu a nejrůznějších opičáren. Na společných výpravách si najdou nové kamarády, při překonávání rozmanitých překážek si zvýší své sebevědomí. Zde se skutečně fantazii žádné meze nekladou. Dobrodružství, zábava, pohyb …

 

Dospělí bez obav o své ratolesti si mohou posedět v prostorách bistra, nebo si sami vyzkoušet některé z mnoha atrakcí. K dispozici je také čtenářský a internetový koutek, nebo sledování různých projekcí, vystoupení a programů. Bez problémů tak zde může celá rodina dohromady strávit společný čas bez stresu a přitom si i aktivně odpočinout.

 

Informace o zábavním parku vč. orientačního plánku, otevírací době a cenách vstupného zde.

Tip na výlet: Nacházíme-li se v Brně – Horních Heršpicích, je vhodné využít nedaleké nádraží, sednout na vlak linky S4, a popojet do Střelic. Zde je východisko (0 km) modré turistické značky Přírodním parkem Bobrava. Údolí meandrující řeky, s bohatými, duhově pestrými břehovými porosty, loukami, mokřady a okolními smíšenými lesy, v nichž se dochovaly zbytky původních bukových a habrových porostů, je považováno za nejkrásnější údolí jižně od Brna. Na trase nás budou okolo několika mlýnů (Radostický, Spálený, Šafránkův, Anenský a Nový mlýn) doprovázet informační tabule naučné stezky Přírodním parkem Bobrava.
Kilometráž výletu: Střelice, nádraží (0 km) – Radostice (1 km) – Spálený mlýn (7 km) – Anenský mlýn (9,5 km) – Nový mlýn (11,5 km) – Želešice (14,5 km) – Modřice (17 km). Zde trasa končí u smyčky tramvaje č. 2. Turistická mapa.

 

Integrovaný dopravní systém: Do Horních Heršpic se dostaneme nejlépe tramvajíčíslo 2, která má velmi krátký interval, nebo autobusem č. 50. Pro turisty, kteří chtějí využít náš tip na výlet, do Střelic doporučuji vlak linky č. S4.

Doprava autem: K parku Bongo se dostaneme z Vídeňské ulice, ze které odbočíme do ulice Bohunické a Pražákovy. Orientační plánek uvádíme výše, v informacích o zábavním parku.