Rockové a další kluby v Brně

Hledáte, kde se pobavit muzikou v Brně? Zkuste některý z hudebních klubů, nabídka uspokojí i náročného návštěvníka. Vybíráme namátkou jen některé z desítek klubů, které vás v Brně čekají.

Klub, který si zalouží být jmenován mezi prvními, je multižánrový klub Melodka v Kounicově ulici. Tento klub navazuje na tradici hluboko z minulého století a nabízí významné české i světové představitele, stejně jako začínající kapely a různorodé akce kulturně uměleckého typu. Melodka je klubem pro lidi, kteří poznají kvalitu a vědí, kde ji hledat, spojuje generace i žánry.

Máte-li rádi metal a rock, zkuste klub Paterlord v ulici Jana Uhra v Brně. Kromě kvalitní muziky nabízí i kvalitní pivo a stylové prostředí. Podobně Metro Music Bar v Poštovské ulici nabízí kvalitní živá vystoupení rockových skupin, stejně jako jejich revivalů.

Nejen studenti ocení multižánrový hudební klub Alterna, sídlící v budově vysokoškolských kolejích VUT v Brně. V nabídce najdete zejména jazz, na programu je ale i rock a alternativní hudba. Z trochu jiného soudku je alternativní hudební klub Stará pekárna, nabízející své prostory nejen pro blues a jazz, ale také pro studentské kapely. Sídlí ve Štefánikově ulici a kromě originální produkce upoutá tento klub i stylovým interiérem a prostředím vítajícím talenty.

Různorodou nabídku pro široké publikum má klub 7.nebe v Jánské ulici. Nabízí jak pravidelná, tak příležitostná vystoupení, produkci DJ spojenou se speciální nabídkou na baru – ideální pro odreagování. Dokonalou zábavu nabízí i music klub Bastila v Dominikánské ulici v centru Brna. Tento klub láká na spojení tanečních rytmů se specializovanou nabídkou nápojů a nabízí i další vyžití, jako je stolní fotbal nebo rallye simulátor. Nabízí odreagování při moderních hudebních rytmech.

Náš výběr zakončíme hudebním klubem Two faces v Biskupské ulici, patřícím mezi nejlepší kluby v České republice. Tento hudební klub nabízí skvělou taneční muziku s doprovodnou show nebo tematickým programem. Nabízí stoprocentní zábavu v moderních prostorách, jeho návštěva vás rychle dostane do varu.

Najděte si čas na rockovou muziku, je to originální zábava sahající několik desítek let do naší minulosti.