Poznejte žhavé Mexiko, prosluněnou Dominikánskou republiku či Kubu v rytmu salsy

Láká Vás poznávat vzdálené země, jejich kulturu, obyvatele, zvyky nebo třeba místní kuchyni? Máte s námi jedinečnou možnost. Nabízíme zájezdy německých cestovních kanceláří, na které se můžete vždy spolehnout. Zájezdy si rovněž můžete zakoupit u nás v CK Airstop, která se specializuje na nabídku německých cestovek. Vydejte se s námi do žhavého Mexika plného slunce, aztéckých památek, sombrer, kaktusů a pálivé kuchyně, do Dominikánské republiky, kde slunce svítí po většinu roku, krásné pláže a pohodovou atmosféru nebo na Kubu, která je léta opředena mýty o komunismu. Ve všech těchto zemích zažijete zcela jiné, vždy však jedinečné zážitky na celý život.

Rozpálené Mexiko ve stínu kaktusů

Mexiko neboli oficiálně Spojené státy mexické zabírají jižní část Severní Ameriky. Mexiko je různorodé – od odkazů Mayů či Aztéků, divoké přírody až po největší město světa Ciudad del México (Mexico City), které je plné kontrastů. Mexiko však patří ke Střední Americe. Je plné barev, tajuplných památek dávných civilizací, spolu s vyhlášenými chilli papričkami a kaktusy. Poznejte rozmanitost žhavého Mexika plného slunce, různorodost a zvyky obyvatel. Navštivte odlehlé památky nebo města jako Mexico City, Acapulco a další. Narazíte na prolínání starodávných kultur, indiánských kultur a dialektů spolu s nejmodernější vybaveností. Místní kuchyně je rozmanitá, pálivá a velmi kořeněná. Poznejte Mexiko jako svět různorodosti.

Dominikánská republika s úchvatnými plážemi

Dovolenou snů si mnoho lidí představí jako nekonečné pláže, plno slunce, jiskřivě průzračné moře a prostor kam jen oko dohlédne. To vše a mnohem více nabízí Dominikánská republika, která je právem často nazývána rájem na Zemi. Kokosové palmy, moře a k tomu spousta zajímavých památek a poznávání místní kultury obyvatel. Dominikánská republika jistě splní Vaše očekávání exotické dovolené naplno. Patří k souostroví Haiti, pobřeží je dlouhé 1600 km a z toho 300 km jsou pláže. Je to skutečný ráj, kde stojí za to se zasnít a vychutnávat si atmosféru exotiky. Poznejte odlišnou kulturu a pohostinnost místních obyvatel, bujnou přírodu i zajímavé památky nejen ve hlavním městě Santo Domingo (Svatá neděle). Dominikánská republika Vás oslní na první pohled, na první dotek života mezi bílými plážemi s palmami.

Kuba už není jen bašta komunismu, nabízí mnohem více

Kuba, země, která stále je tak trochu pro turisty nezajímavá, ale zároveň stále více lidí ji touží naplno poznat. Země, kde vládne komunismus, však skrývá neobyčejné bohatství. Na jednu stranu nejchudší čtvrtě Havany a jiných měst, na druhé krásné pláže a především plno slunce. Kuba je karibskou zemí, tomu odpovídá podnebí i místní zvyky a obyvatelé. Kuba je extrémně rozmanitá, najdete zde památky na koloniální doby, krásné pláže, rytmus salsy v duchu znamenitých karibských rumů. Vydejte se s naší CK Airstop, nabízející zájezdy německý cestovních kanceláří, na Kubu, kde Vás ohromí neuvěřitelné množství kontrastů. Zapomeňte na předsudky, poznejte Kubu jako krásnou karibskou zemi. Hlavní výhodou Kuby je léto, kdy my tu máme zimu, proto se sem vydejte třeba v lednu, například na last minute zájezdy. A rozhodně nevynechejte slavnou Zátoku sviní.