Laa – termální lázně

Ponořte se do světa plného vody, tepla, světla a hudby. Vodopády, vířivky, barevné světelné paprsky a jemná podvodní hudba očarují Vaše smysly. Jako hostovi našeho hotelu Vám je samozřejmě tento svět *Tisíce a jedné noci* k dispozici a je pohodlně dosažitelný přes prosklený *Most Smyslů*, který spojuje hotel s termálními lázněmi.
– Termální hala: teplota vody v hlavním termálním bazénu je 34°C, nechte se masírovat proudem vody a nebo se dobře bavte v divokém proudu….

– 1. venkovní termální bazén: vířivky, vodopády a barevné světelné paprsky, 34°C

– 2. venkovní termální bazén: solný bazén s podvodní hudbou, 36°C

– 3. venkovní termální bazén pro aktivní…

– Luxusní odpočinkové prostory: zimní zahrada, asijská odpočinková místnost

– Rodinná textilní sauna

– Tobogán (90m dlouhý)

Podrobné informace v českém jazyce získáte zde. Zvláštní pozornost věnujte také slevovému programu lázní, díky kterému můžete ušetřit mnoho peněz.

Integrovaný dopravní systém: Z Brna do Laa můžete, zpravidla s přestupem v Pohořelicích, využít autousové linky IDS č. 104, 105, nebo 108, na základě jízdenky také v lázních získáte řadu slev. Viz zde.

Autem: Z Brna pojedete do Pohořelic po rychlostní silnici R52. V Pohořelicích odbočíte na silnici I/53 směr Znojmo. Po této silnici jedete jen 9 km, pak odbočíte doleva na silnici 415 směr Hrušovany nad Jevišovkou a Laa. Silnice byl v roce 2007 generálně opravená, a jede se po ní, vzhledem k tomu, že se jedná o silnici nižší třídy, komfortně. V Laa budete sledovat šipky Therme. Lázně leží po vjezdu do obce na levé straně na okraji obce, první odbočení doleva očekávejte už po 150 m po vjezdu do města (na začátku města je zároveň celniště). Pokud odbočení netrefíte, nezoufejte, další odbočení k lázním je možné po průjezdu centrem za kruhovým objezdem (na kruháči se držte vpřed mírně vlevo). Celková vzdálenost 64 km, jízdní doba 59 min.a